Проєкт «Бібліоняня»

Приходячи в бібліотеку з дитиною мама або тато, бабуся чи дідусь зустрічаються із проблемою: «Чим зайняти непосиду, в той час коли вони будуть вибирати книгу, або працювати в інтернет залі?».Ось тут-то і приходить на допомогу наш проєкт «Бібліоняня». Це нова бібліотечна послуга, яка допоможе батькам вирішити нагальну потребу на якийсь час зайняти корисною справою дитину та додасть їм вільного часу для вирішення власних проблем.
На сьогодні у місті Виноградів на жаль, недостатньо дитячих ігрових кімнат, мультзалів, творчих майстерень, які можуть вільно, безкоштовно відвідувати діти, а батьки без боязні залишати дітей на декілька годин. І саме впровадження такого проєкту при бібліотеці, дає можливість батькам потурбуватися про творчий, інформаційний, виховний і розвивальний потенціал дітей у безпечному місці.
Літо – це пора пригод, коли насичення емоціями не менш корисне, ніж вітамінами, коли хочеться вирватися з чотирьох стін і відчути єдність з навколишнім світом. Саме тому у період літніх канікул бібліотечна послуга є найбільш затребуваною серед ВПО та є джерелом позитивних емоцій, дружби, доброти та здоров’я, метою яких є не лише змістовне проведення дозвілля, а й сприяння розвитку особистості маленьких українців.
Час у бібліотеці сьогодні пройшов дуже швидко, адже був насичений цікавими розвагами, іграми, конкурсами, майстер-класом та частування від п. Надії.

Залишити відповідь