Фото-локація з «квіткою папороті» і «купальським вінком»

Івана Купала, мабуть, найбільш містичне свято українського народу. У ньому міцно переплелися християнські та язичницькі традиції. За народними повір’ями, у цей день відбуваються різні дива: трави і квіти набувають магічної сили, земля відкриває свої скарби, сонце спускається з неба, щоб викупатися у річці, а опівночі огнистим цвітом розквітає папороть – хто знайде той цвіт, той здобуде багатство та здоров’я.
В цей день ми згадуємо традиції українського народу з вшануванням народних свят, які передали нам нащадки, все це викликає інтерес до етнографії, відволікає людей від своїх та суспільних проблем, надає можливість для спілкування, дарує радість.
Будь-яке свято, особливо таке чарівне, як Івана Купала, хочеться закарбувати у пам’яті. Підняти святковий настрій допоможе фото-локація з «квіткою папороті» і «купальським вінком», підготовлена працівниками Виноградівської публічної бібліотеки..
Про це свято гості бібліотеки можуть прочитати в книгах, які представлені на виставці «Зачаровані купальські вогні», де представлені енциклопедії з українознавства, підручники з народознавства, етнографії, аудіо-записи купальських пісень. З допомогою виставки можна дізнатись з яких далеких язичницьких часів прийшло до нас це свято.
Чекаємо на вас у бібліотеці. Часу нудьгувати точно не буде!
Вітаємо всіх зі святом Івана Купала!
Бажаємо благополуччя, щастя та миру в родинах!

Залишити відповідь