Чергова зустріч ВПО із представниками СОС «Дитячі Містечка»

Сьогодні на базі Виноградівської центральної публічної бібліотеки відбулася чергова зустріч ВПО з представниками благодійної недержавної організації СОС «Дитячі Містечка» в рамках проєкту СОС» Діти: Програма екстреного реагування».
Мета проєкту – сприяти захисту сімей і дітей на територіях постраждалих від бойових дій, сімей ВПО, які постраждали від війни та були вимушені переселитися з небезпечних населених пунктів, де тривають активні бойові дії, до інших регіонів України.
В рамках надання психосоціальної підтримки сім’ям з дітьми до бібліотеки також завітала логопед БФ «СОС Дитячі Містечка» Гакало Марія, яка проводить корекційну роботу із дітками з числа ВПО. На зустрічі з логопедом формується не тільки правильна вимова звуків та слів, але й увага, пам’ять, мислення, які є необхідною складовою освітнього процесу.
Відрадно, що за сприяння менеджерки по Закарпатській області міжнародної благодійної організації «СОС Дитячі Містечка» Наталії Криворучко Виноградівська центральна публічна бібліотека отримала нові україномовні книжкові видання зарубіжних та вітчизняних письменників. Подяка за підтримку, адже наразі кожен з нас малими кроками наближає перемогу.

Залишити відповідь