Послуга “Бібліоняня”

Для багатьох бібліотека асоціюється з купою запилених книжок та місцем їх видачі і поважного віку, серйозного на вигляд бібліотекаря. А що ж таке сучасна бібліотека? Сучасна бібліотека – це в першу чергу територія казки, дива, несподіваних цікавих зустрічей і де можна не тільки читати книги, але і корисно провести свій вільний час.
Щовівторка при Виноградівській центральній публічній бібліотеці продовжує послугу «Бібліоняня». Послуга запровадження для розвантаження на деякий час батьків, щоб вони могли вирішити свої нагальні справи або просто почитати в стінах бібліотеки.
Сьогодні захід розпочався із отриманого домашнього завдання, де кожен мав із собою взяти замість сумки щось креативніше: це був і чудовий рюкзак із контейнера для обіду, це і каструля, це і подушка, попит у вигляді сумки, капелюх та ін. Було обрано і переможця – Андріаш Мірона (м.Київ) за найкреативнішу ідею.
Були ігри, конкурси, пізнавальна вікторина «Смішарики» (у формі лего-гри).
Проведено майстер клас по виготовленню «Антистресика» у вигляді грушки.
На завершення улюблене заняття наших дітей – це Фізкультхвилинка під музику. Воно проходить в чудовому настрої, завжди підбадьорює наших дітлахів і залишає позитивні емоції.
Час пройшов швидко, емоційно і корисно.
ї ї

Залишити відповідь