Читальна зала на відкритому повітрі

ЗАПРОШУЄМО ДО ЗНАЙОМСТВА З НОВИМИ КНИЖКАМИ
Сьогодні, під час війни, дуже важливо, щоб у кожного з нас дух був стійким, мозок – холодним, а серце – гарячим. Книга – надійний друг, який завжди поруч, у будь-якому місці і у будь-який час.
Затишна читальна зала на відкритому повітрі – це чудова можливість відволіктися від суєти та круговороту проблем, вибрати книгу собі до смаку, поринути у читання.
Бібліотекарі Виноградівської публічної бібліотеки для виноградівців та гостей міста підготували книжкову виставку «Нові книги чекають на свого читача»
Дана виставка представила нові надходження – книги українських та зарубіжних письменників. Це художня література розрахована на широкий загал читачів. Особливу цікавість серед відвідувачів виставки викликала книга лауреатки Шевченківської премії Оксани Луцишиної «Іван і Феба». Дія роману розгортається в останні роки радянської влади й у перші роки української Незалежності.
Не меншу цікавість викликала книга Еймі Моллой «Ідеальна мати». Висловлюючи свій погляд на те, якою має бути ідеальна мати, авторка наголошує, що сучасні жінки можуть відкинути нав’язані їм шаблони.
Окремий розділ виставки доповнили книжки для саморозвитку, кар’єри та підвищення ерудиції, психологічні дослідження, біографії видатних людей. Хоч це й далеко не вичерпний список усього, чим може порадувати вас бібліотека.
Більше про книги даної виставки ви зможете дізнатися завітавши до відділу абонементу.
Приходьте і читайте!!!

Залишити відповідь