English Movie Club для молоді

Станьте на крок ближче до мрії вільно говорити англійською — приєднуйтеся до команди однодумців English Movie Club для молоді при Виноградівській центральній публічній бібліотеці, де проводиться показ цікавих, повчальних та яскравих фільмів мовою оригіналу.
У неділю учасники клубу дивилися чуттєвий, драматичний фільм «Маленькі жінки» – про складне і водночас буденне, таке знайоме кожному. Любов, відданість, ідея, талант, щирість, простота.
Сюжет картини, заснований на однойменному романі Луїзи Мей Олкотт, розвивається за часів Громадянської війни в США навколо взаємовідносин чотирьох сестер. Джо – письменниця-початківець і справжній шибеник, що надає перевагу бути в компанії хлопчаків. Мег – відповідальна, жіночна і романтична красуня, яка мріє про багате життя. Бет – скромна і сором’язлива дівчина, яка хоче присвятити життя музиці. Емі – артистична й імпульсивна молодша сестра, яка користується своєю чарівністю для досягнення особистих цілей. Незважаючи на гармонійні відносини всередині сім’ї, кожна з сестер стикається з безліччю проблем і складнощів в спробах знайти власне місце в жорстокому світі …
Після закінчення показу, учасники ділилися враженнями від переглянутого та активно вели діалог з п. Крістіною – керівником клубу, одна з його організаторів, яка протягом навчального року також працює в приватній школі Newbridge College в Ірландії. Чудовий фільм з неймовірними емоціями залишив приємний післясмак.
З сльозами на очах та приємними побажаннями завершилася зустріч з Крістіною Робертівною, адже вона повертається до своїх учнів в Ірландію. Запрошуємо до співпраці на волонтерній основі стати керівником English Movie Club, проводити перегляди фільмів мовою оригіналу, а поки ми шукаємо керівника, кінопокази проводимуться й надалі завдяки небайдужій молоді громади.

Залишити відповідь