Книжкова майстерня Святого Миколая (продовження)

Через перехід на новий церковний календар, відтепер у нашій країні 6 грудня одночасно відзначають і День Збройних сил України, і День Святого Миколая.
Українці одразу відзначили символізм у такому поєднанні. Віддавна Миколай Чудотворець вважається не лише покровителем дітей, а й військових, мандрівників та усіх, хто далеко від дому. Водночас ЗСУ стали тими, хто творять дива і неймовірні речі, щоб захистити найдорожче.
У День Святого Миколая не забуваємо і про тих, хто щодня робить неможливе, щоб наші діти були в безпеці. Вони – справжні чарівники, які дарують нам мир і надію, та герої, які творять дива.
З метою виховувати любов і повагу до традицій українського народу, віру в кращу долю українського краю, бажання творити добро, другий день поспіль у Виноградівській центральній публічній бібліотеці діяла книжкова майстерня Святого Миколая. Гостями якої були як діти з числа ВПО такі місцева малеча, які впродовж двох годин співали «Ой, хто, хто, Миколая любить», писали листи, перелічували свої таланти, танцювали разом з Миколаєм та виготовляли новорічну іграшку з допомогою бібліотекарів і батьків.
Щиро вдячні Надії Зевді – місцева мешканка, Грес-Журавель Анастасії з м. Харків, благодійній недержавній організації “СОС Дитячі Містечка” з м.Ужгород, які зголосилися підтримати бібліотечний задум. Завдяки ним, дітки, які відвідали майстерню отримали подарунки, навіть батьки мали змогу взяти участь у конкурсах та отримати для своєї малечі подарунок. Неперевершена майстерність Святого Миколая (Рабовський Іван Юрійович директор КЗ «Підвиноградівський сільський будинок культури») була окрасою нашої Майстерні. Нехай Вам Господь Бог поверне сторицею за вашу щедрість та небайдужість до дітей.
Подвійне свято — День Збройних Сил України та День Святого Миколая — ніби знак єдності фронту й тилу, важких випробувань і родинного затишку. Знак наших спільних зусиль, які тримають країну. Вони не повинні послабитися – тільки зміцніти.

Залишити відповідь