Мандрівка цікавим світом книг

З самого ранку у центральній публічній бібліотеці лунав радісний дитячий сміх, всюди щирі посмішки та теплі слова. До книгозбірні завітали учні першого класу Виноградівської ЗОШ №8 зі своїм класним керівником Мізун С.І.
Діти залюбки мандрували цікавим світом книг, розважались та переглянули мультфільм “Ніко: Шлях до зірок”. Це захоплююча історія про маленького лосенята на ім’я Ніко, яке мріє стати справжнім пілотом. Живучи в маленькому лісовому селищі, де всі займаються своїми справами, Ніко веде мрійний спосіб життя, особливо коли йдеться про його багаторазове прагнення літати до зірок…
Мультфільм переповнений пригодами подорожі, яка навчить нас ніколи не зникати перед емоційними перешкодами і завжди мріяти великими мріями.
Приємною несподіванкою для діток, стала зустріч з Святим Миколаєм. Малеча із захопленням співала пісеньку «Ой, хто, хто Миколая любить», розказували вірші та загадували бажання нашіптуючи на вушко Миколаю. Діти отримали казкові позитивні емоції та з користю провели час, адже вони завжди вірять в диво та добро і сподіваються на здійснення бажань. Тож маємо надію, що могутні сили убережуть наших діток, і у них буде мирне та щасливе майбутнє, як і у всього нашого народу.
 Хай Святий Миколай принесе мир нашій державі і добробут нашим дітям!

Залишити відповідь