Навчання з надання першої медичної допомоги для студентів.

Сьогодні для студенті 1-го курсу ВСП “Виноградівський фаховий коледж Мукачівського державного університету” у читальній залі Виноградівської центральної публічної бібліотеки проведено навчання з надання першої медичної допомоги. Старший бойовий медик роти охорони першого відділу Берегівського ТЦК – Тернуза Олександр Іванович ділився основними навичками та інформацією, яка допоможе правильно та безпечно надати допомогу потерпілому до приїзду швидкої та, у деяких випадках, врятувати життя. Попри інтенсивність заняття, у студентів викликало неабиякий інтерес до даної теми, адже сьогодні як ніколи є дуже актуальним, у час війни, коли загроза виникнення надзвичайних ситуацій є надто високою. Надання першої медичної допомога – це проведення найпростіших медичних заходів для порятунку життя, зменшення страждань потерпілого від надзвичайної ситуації і попередження розвитку можливих ускладнень. Професійно таку допомогу надають, звичайно ж, медики, але не завжди швидка допомога може прибути вчасно на місце події. Тому вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може відіграти вирішальну роль у порятунку життя людини.
По завершенню заняття учасникам в.о.директора КЗ “Виноградівська публічна бібліотека” Виноградівської міської ради Закарпатської області – Мар’яна Василівна Марушка презентувала виставку “Мистецтво народжене війною”. Студенти із цікавістю розглядали всі арт-об’єкти, знайомилися з книжково-ілюстративною виставкою “Болить… Розстріляна весна” (до другої річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну), яка розповідає про глибинні передумови сучасного російсько-українського протистояння, про різні аспекти поточної фази російсько-української війни, приміряли військове обмундирування, зі сльозами на очах переглядали стенд-пам’яті “Наш дух не зламати. Свободу не вбити”. Захід завершився екскурсією до об’єднання небайдужих жінок “Кікімори Виноградів”, які щоденно піклуються про маскування і не тільки, наших захисників і захисниць на передовій.
Додатково: Аптечку для домедичної допомоги книгозбірня отрмала в межах програми ТРИМАЙ, що здійснюється громадською організацією YouthUp та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в межах програми СПІЛЬНО».
@ngoyouthup
@UNICEFUkraine

Залишити відповідь