“Патріотичні сердечка для ЗСУ” до дня Святого Валентина

Команда Центру громадських ініціатив, які працюють із командами цільових громад області в тому числі і Виноградівською в межах проєкту “Закарпаття. Спільно: посилення спроможності громадянського суспільства реагувати на війну” виявили нагальний запит до навчання щодо розробки проєктів, орієнтованих на людей, з числа вразливих категорій населення та менторський супровід команд в процесі апробації ідей.
Серед кількох ідей, запропонованих на тренінгу, увага припала до задумки втілити у Виноградівській громаді на базі центральної публічної бібліотеки соціальну послугу “Бібліоняня”, основна мета якої – створення безпечної зони для інтелектуального розвитку, творчого дозвілля дітей з числа ВПО і не тільки, розвантаження батьків на деякий час, що є запорукою соціальної адаптації та інтеграції внутрішньо переміщених осіб у життя громади сприяючи розбудові довірливого середовища у Виноградівській ТГ. В рамках проєкту Виноградівська центральна публічна бібліотека отримала диванчик, стелажі та канцелярське прилання для творчої мастерні.
Отож, сьогодні відбулося перше заняття в рамках реалізації послуги “Бібліоняня”. 14 лютого у світі відзначають День святого Валентина. Традиційно в цей день хлопці та дівчата дарують один одному подарунки та валентинки, найприємніші із них – зроблені власноруч. Тому, сьогоднішня зустріч розпочалася з презентації про історію свята та його значення в сучасному житті, про традиції святкування та легендою про Святого Валентина. Після невеликої теоретичної бесіди всі активно взялися до виготовлення саморобних вітальних сердечок. Щоб зміцнити бойовий дух наших військових та в знак подяки, дітки виготовляли патріотичні сердечка, так як зараз вся любов і повага прикута до наших захисників і захисниць. На заздалегідь підготовлених шаблонах учасники майстер-класу проявляли свою фантазію: писали, вирізали, клеїли, використовуючи жовто-блакитні кольори паперу. Всі дітки прикладали максимум зусиль, і хоч шаблони валентинок були однаковими, у кінцевому результаті рукотвори відрізнялась один від одного.
????Захід відбувся у рамках проєкту «Закарпаття. Спільно: посилення спроможності громадянського суспільства реагувати на війну» за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні

Залишити відповідь