Перезентація виставки військових арт-об’єктів

З 16 лютого по 1 березня у читальній залі Виноградівської центральної публічної бібліотеки проходить перезентація виставка військових арт-об’єктів «Мистецтво, народжене війною».
Враховуючи календар знаменних і пам’ятних дат, працівники бібліотеки щоденно доповнюють виставку неменш важливими атребутами сьогодення.
Сьогодні в.о.директора КЗ “Виноградівська публічна бібліотека” Виноградівської міської ради Закарпатської області – Мар’яна Василівна Марушка презентувала виставку студентам 1-го курсу ВСП “Виноградівський фаховий коледж Мукачівського державного університету”.
Презентація виставки розпочалася з вшанування хвилиною мовчання пам’ять українських героїв, які загинули у боротьбі за Україну. Студенти мали можливість переглянути спеціально підготовлену відео-презентцію загиблих героїв Виноградівської ТГ.
“Цей тиждень — особливий в історії України. 10 років з початку війни і 2 роки з початку повномасштабного вторгнення, саме тому ми повинні памʼятати, завдяки кому ми сьогодні в тилу можемо працювати, реалізовувати різні проєкти, вчитися, виховувати дітей та врешті вільно жити на своїй землі. Захисники й захисниці – це люди, українці, які так само, можливо, не очікували та не готувалися до кривавої війни, але, коли прийшов час, обрали присвятити своє життя захисту нашої держави, а часто — навіть його віддати. Таке рішення заслуговує на нашу пошану та вдячність” – зазначила М. Марушка.
Студенти із цікавістю розглядали всі арт-об’єкти, знайомилися з книжково-ілюстративною виставкою, яка розповідає про глибинні передумови сучасного російсько-українського протистояння, про різні аспекти поточної фази російсько-української війни, приміряли військове обмундирування, зі сльозами на очах переглядали стенд-пам’яті “Наш дух не зламати. Свободу не вбити”. Презентація плавно перейшла у екскурсію відділами бібліотеки та безпосередньо до об’єднання небайдужих жінок “Кікімори Виноградів”, які щоденно піклуються про маскування і не тільки, наших захисників і захисниць на передовій. Відрадно, що деякі студенти виявили бажання долучитися до виплітання маскувальних сіток, нашоломників.

Залишити відповідь