Бібліотека отримала книгу “Це воює вона”в рамках програми “Сприяння рівності та протидія дискримінації”

Ми раді повідомити, що Виноградівська центральна публічна бібліотека отримала книгу “Це воює вона” відповідно до поданої заявки.
Героїні цієї особливої книжки — надзвичайні сміливиці. Серед них кулеметниці, аеророзвідниці, водійки БМП, морпіхи, бойові медикині, командирки взводів, громадські діячки. Усі вони стали на захист України в російсько-українській війні. З цих невигаданих історій ви дізнаєтеся, як захисниці роблять усе можливе для перемоги України, і прочитаєте, як вони ламають стереотипи та торують шлях іншим жінкам з військовим покликанням. Художньо-біографічне видання розраховано на читачів від 9 років.
Серед авторів(-ок) та ілюстраторів(-ок), які працювали над книжкою, – Ольга Купріян, Ірина Ніколайчук, Аліна Сарнацька, Олена Бруцька, Ірина Купчинська, Анастасія Герасимова, Ірина Корчук, Ольга Лисовська, Ярина Саєнко, Іван Кипібіда, Софія Томіленко та багато інших.
Серед героїнь — Яна Червона, Анастасія Шевченко, Юлія Паєвська, Євгенія Закревська та інші.
У книжці не скрізь вказано посади й звання героїнь. Це зроблено на їхнє прохання. З цієї ж причини окремі звання та посади подано в чоловічому роді.
Безкоштовна передача книги “Це воює вона” стала можливою в рамках програми “Сприяння рівності та протидія дискримінації” Національного Демократичного Інституту (НДІ) Міжнародних Відносин за підтримки Швеції, а також завдяки співпраці Жива сучасна бібліотека – БФ Бібліотечна країна та Видавництво «Видавництво».
Щиро дякуємо за чудовий дарунок для наших читачів.

Залишити відповідь