Майстер-клас з виготовлення весняного віночка

Сьогодні в усьому світі відзначають перший день весни. 1 березня символізує звільнення від зимових морозів, довгоочікуване тепло та асоціюється з хорошим настроєм. Весною пригріває сонце, зеленіє трава, цвітуть дерева, повертаються з вирію перелітні птахи… Тільки весною можна спостерігати, природа оживає, як на гілочках з’являються перші бруньки, росте свіжа зелена травичка і про все це говорили на занняті “Зустрічаємо весну” в рамках реалізації соціальної послуги “Бібліоняня”.
У ході заняття проведено майстер-клас з виготовлення весняного віночка. Дітки власноруч виготовляли віночки вкладаючи в нього надію, душевне тепло, розквіт сил і талантів, і найзаповітнішу мрію! Адже весна – час оновлення й народження прекрасного як у природі, так і в житті кожного з нас! Компанієць Діана отримала в подарунок букетик весняних пролісків, як найбільш активний учасник заходу.
Нехай весна постукає у ваші серця лагідними променями сонця, дзвінким співом птахів і і звичайно ПЕРЕМОГОЮ. Хай тепло і світло принесуть натхнення, легкість і радість. З першим днем весни!
????Захід відбувся у рамках проєкту «Закарпаття. Спільно: посилення спроможності громадянського суспільства реагувати на війну» за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні

Залишити відповідь