Малюнковий експрес “Творчість Тараса Шевченка у дитячих малюнках”

З метою привернення уваги дітей до поетичного слова, національно-патріотичного виховання та з нагоди відзначення 210 річниці з дня народження великого Кобзаря українського народу Т.Г. Шевченка, у центральній книгозбірні проведено чергове заняття “Маленьким дітям про великого Тараса” в рамках реалізації соціальної послуги для ВПО “Бібліоняня”.
Під час заняття, учасників було ознайомлено з презентацією життєвого і творчого шляху Тараса Шевченка, яка поєднувалася з ілюстраціями та дає перші уявлення дітям про нелегку долю поета. Неймовіним доповнення до заходу стала книжково-ілюстративна виставка “На вічному шляху до Шевченка”, а також виставка малюнків за мотивами творів Тараса Шевченка, які підготували вихованці Виноградівської мистецької школи ім. Б.Бартока. Діти із задоволення декламували поезію Т.Г.Шевченка та перегляну мультфільм про українського генія.
Працівники бібліотеки цікаво і змістовно провели малюнковий експрес “Творчість Тараса Шевченка у дитячих малюнках” . Малювали пальчиками, адже — це веселе та захоплююче заняття для дітей, яке заохочує до творчості та самовираження. Цей вид мистецтва дозволяє дітям використовувати свою уяву та досліджувати різні текстури, форми та кольори. Ця розвага має численні переваги для юних творців.Під час малювання всі були розслаблені та повністю поглинуті процесом малювання.
Крізь епохи, культури, різні вподобання людей Шевченко залишається в нас і пронизує це все. І, попри 210-річницю, його творчість залишається актуальною.
Захід відбувся у рамках проєкту «Закарпаття. Спільно: посилення спроможності громадянського суспільства реагувати на війну» за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Залишити відповідь