Патріотичний мікрофон “Сучасна українська позія”

Сьогодні у центральній книгозбірні проведено чергове заняття в рамках реалізації соціальної послуги для ВПО і не тільки “Бібліоняня”.
Патріотичний мікрофон “Сучасна українська позія” приурочено Національному тижню читання поезії. Тиждень поезії є гарною можливістю відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час великої війни, адже поезія як форма літератури реагує на події найпершою. Тема тижня поезії 2024 – ДІМ. Гаслом став рядок із вірша сучасної української поетки Ірини Шувалової – «Ріки незмінно течуть додому».
У ході заняття дітки з числа ВПО, декламували пітріотичні вірші, які не залишають байдужими як дітей, так і дорослих. У чуттєвих рядках цієї поезії червоною ниткою проходить мотив патріотизму, любові до вітчизни, багатогранності народу, його традицій та гордості за свою національну приналежність. Такі, здавалося б, зрозумілі істини покладені в основу цих віршів, але якої вони набувають змістовності та сили, коли промовляє їх майбутнє України. Всі учасники отримали подарунки та долучилися до майстер-класу “Перо поета”.
У такі непрості часи для нашої держави важливо виховувати у дітей почуття любові до рідної країни, гордості за свою мову і традиції.
Захід відбувся у рамках проєкту «Закарпаття. Спільно: посилення спроможності громадянського суспільства реагувати на війну» за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Залишити відповідь