Презентація книжкової виставки «Доброволець – герой України»

14 березня, країна всьоме відзначає День українського добровольця.
В цей день 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці, аби сформувати перший добровольчий батальйон. Згодом той трансформувався у Перший Батальйон оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького. Офіційно свято на честь українських добровольців було установлено у 2017 році постановою Верховної Ради України №1822 «Про встановлення Дня українського добровольця» від 17 січня 2017 року і відзначається щорічно 14 березня.
День добровольця – це свято справжніх патріотів. Людей, які свідомо, за покликом серця у важкий для нашої країни час стали на захист її суверенітету і територіальної цілісності.
З нагоди Дня добровольця у Виноградівській публічній бібліотеці експонується книжкова виставка «Доброволець – герой України»
Експозиція включає матеріали, які прославляють звитягу та героїзм захисників Вітчизни. Мета виставки – сприяти подальшому зміцненню патріотичного духу громадян України, популяризувати подвиг захисників України, підвищувати увагу суспільства до учасників добровольчих формувань та підтримувати ініціативи громадськості у цьому напряму.
Першими експозицію відвідали жінки-волонтерки “Кікімори. Виноградів», які з початком повномасштабного вторгнення займаються плетінням маскувальних сіток, кікімор, нашоломників та ін. Радо запрошують долучатися до благородної справи, адже кожен намагається бути корисним, хтось на фронті, а хтось у тилу.
Дорогі добровольці, нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою близьких і рідних. Міцного здоров’я Вам, успіхів та надійного тилу! І нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

Залишити відповідь