Участь у виховній годині “Вижити і перемогти” у Виноградівський фаховий коледж МДУ

Вчора в.о.директора КЗ “Виноградівська публічна бібліотека” Виноградівської міської ради Закарпатської області – М.В. Марушка прийняла участь у виховній годині “Вижити і перемогти” до десятої річниці початку російського збройного вторгнення до України та другої річниці повномаштабного вторгнення.
На заході, ведучі під керівництвом викладача історії Ком’яті В.Т. ознайомили присутніх з хронологію подій російського вторгнення в Україну доповнюючи жахливими кадрами зруйнованих міст. Учасники заходу мали можливість переглянути книжково-ілюстративну виставку “Болить… Розстріляна весна”, яка розповідає про глибинні передумови сучасного російсько-українського протистояння, про різні аспекти поточної фази російсько-української війни, а також стенд-пам’яті “Наш дух не зламати. Свободу не вбити”, де розміщені загиблі воїни Виноградівської ТГ.
Захід завершився виступом голови ГО “Рух підтримки Закарпатських військових – Виноградів” – М.М. Романа, який ознайомив присутніх з основною діяльністю ГО, а деякі студенти у ході діалогу виявили інтерес долучитися до волонтерської діяльності. Михайло Михайлович передав керівництву закладу гільзу з автографом нашого захисника, героя України – К.К.Верес.
Дякуємо за запрошення – Виноградівський фаховий коледж МДУ.

Залишити відповідь