КНИЖКОВА ВИСТАВКА-ІНСТАЛЯЦІЯ «УКРАЇНА – ЦЕ ЄВРОПА»

Усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, згідно Указу Президента України, Україна вдруге відзначатиме День Європи спільно з державами Європейського Союзу 9 травня..
Для українців це – особливий день. Цей день – чудовий привід нагадати про бажання України жити в мирі та злагоді з іншими країнами об’єднаної Європи. У наш час воєнного лихоліття, доречна усім відома фраза «друзі пізнаються в біді». Саме європейські країни першими підтримали Україну у важкі часи російської агресії. Вони приймають українців і спрямовують гуманітарні вантажі для військових та внутрішніх переселенців.
Війна змінила нашу свідомість і ще більше загострила важливість саме європейського вибору України. Європейська сім’я це повага до людської гідності, це свобода, це демократія, рівність, верховенство права та права людини. І український народ вкотре довів що ми європейці.
Україна бореться не лише за свою територіальну цілісність, але і за мир в усій Європі. За майбутнє, яке вона вправі вирішувати самостійно. В європейській співдружності не буде кордонів із розумними, вільними, демократичними народами, які цінують мир, волю, право і гідне життя.
Познайомитись ближче з Європою, її країнами та народами, природою, історією, традиціями та пам’ятками можна з книг книжкової виставки-експозиції «Україна – це Європа», яка оформлена у Виноградівській публічній бібліотеці. Також, дорослих користувачів та читачів юнацького віку зацікавлять кращі художні твори відомих європейських письменників. Експоновані видання виставки розширять знання з питань європейської інтеграції та відкриють все різнобарв’я найкращих письменників Європи.
День Європи є чудовою нагодою для українців нагадати іншим і підтвердити, що українці – європейська нація.
Давайте пам’ятати, що Європа починається з кожного з нас!

Залишити відповідь