Молодіжний простір у бібліотеці

Стрімкий розвиток технологій та зміна стереотипів сприяють трансформації бібліотек з просторів книгозбірень до просторів для освіти, науки, співпраці, спілкування і дозвілля. Молодь – це механізм, який дає поштовх до постійних дій, через які ми досягаємо високих результатів у розвитку громади. Саме тому першочерговим завданням – створення комфортних умов для них. Наразі сучасний молодіжний простір “Майстерня ідей”, який створений на базі Виноградівської публічної бібліотеки дає можливість молоді проводити дозвілля й розвивати лідерські здібності, працювати над реалізацією ідей, які мають якісний вплив на місто та його жителів.
Молодіжний простір у бібліотеці – це насамперед приміщення, вільний простір, де молодь може безкоштовно, цікаво й змістовно провести час.
Сучасна молодіжна аудиторія найбільш охоче бере участь в інтерактивних заходах: рольових і мультимедійних іграх, акціях, конкурсах, тренінгах, проектах.
У добу цифрових технологій бібліотеки перетворюють себе. Будні бібліотеки завжди є насиченими від читання книг до перегляду фільмів. Так, як от сьогоднішня молодь, яка завітала у молодіжний простір забажала переглянути фільм, пограти в настільний футбол і звичайно обрати книгу на вечір.
Головним завданням бібліотека вбачає надання юнакам та дівчатам максимуму знань і моральних орієнтирів, що забезпечить їх формування як активних і творчих особистостей.
Задовольняючи інформаційні потреби користувачів, ми завжди враховуємо зміни, що відбуваються в молодіжному середовищі, системі освіти, технологіях і в суспільстві.

Залишити відповідь