Подарунок для бібліотеки

І ЗНОВУ ПРИЄМНИЙ СЮРПРИЗ ДЛЯ НАШОЇ БІБЛІОТЕКИ.
Партію книжок від українських авторів та чудовий подарунок – бюст Богдана Хмельницького сьогодні були подаровані від користувачів, які періодично дарують книжки бібліотеці.
Безмежно вдячні Маріанні Федорівні Митрюк та Вікторії Кашуба за такий чудовий подарунок.
Книга була, є і завжди буде найкращим подарунком бібліотеці. За кожною обкладинкою живе цілий світ, кожна сторінка – знайомства, зустрічі, переживання. Подарована бібліотеці книга – це радість більша, ніж одній людині, адже вона може стати улюбленою для багатьох шанувальників паперових видань. Бо книги в бібліотеці – це книги-мандрівниці, які мандрують від одного читача до іншого… Мабуть, саме ці думки спонукають тих, кого прочитана книга надихає на бажання подарувати її бібліотеці.
Особлива подяка за бюст засновника української гетьманської держави Богдана Хмельницького.
Хмельницький Богдан Михайлович народився 6 січня 1596 року в с. Суботів Черкаської області, помер у 61-річному віці 6 серпня 1657 року в Чигирині. Гетьман Війська Запорізького, Він підняв українські землі на Визвольну війну проти Польщі у 1648-1654 рр., отримав ряд блискучих перемог. В незалежній Україні його ім’ям названо бойовий орден (такої честі чомусь не удостоєний ні Петро Сагайдачний, ні Іван Сірко, ні Іван Богун), обласний та районний центри, про нього знято фільми, написано оперу і симфонію, його зображення на купюрі 5 гривень, Богдану Хмельницькому встановлено десятки памятників.
Переконані, що подаровані видання стануть важливою частиною нашого фонду та будуть корисними для користувачів, а бюст Б. Хмельницького доповненням інтер’єру бібліотеки.
Ми віримо, що добрі справи завжди повертаються добром. Можливо, саме ці книги стануть комусь гарним співрозмовником.
Щиро дякуємо за щедрість і увагу до бібліотеки!
Наша бібліотека завжди відкрита для нових подарунків!

Залишити відповідь