Літературно-мистецький вечір «Мого народу гілочка тернова».

2 квітня в районній бібліотеці з нагоди 85-ти річного ювілею видатної української поетеси, геніальної, неперевершеної особистості Ліни Василівни Костенко відбувся літературно-мистецький вечір «Мого народу гілочка тернова»        

Ліну Костенко люблять усі, хто любить Україну, кому дорога людська свобода. Її читають, слухають, милуються, насолоджуються її поетичним даром, обговорюють та радять іншим зазирнути в поетичні збірнички величної поетеси нашої сучасності, яку з гордістю називають в народі  «Живим класиком української літератури».

Учні  ЗОШ №4 переконалися в тому, що її ліричні поезії про любов, про природу, її філософські роздуми і картинки з життя пройняті такою снагою, такими відчуттями вічності, що інколи здається: краще написати уже неможливо, краще сказати людині просто не сила, і стає зрозумілим – геній поезії Ліни Костенко невичерпний.

Не випадково, що наша геніальна поетеса – Ліна Костенко народилась саме ранньою весною, коли просинається природа, оживає все навкруги, починає на повну силу вирувати життя… Вона всією своєю творчістю, своїм героїчним життям утверджує – Життя, Мир, Добро, Красу !  

Ми горді, ми пишаємось, що на нашому українському поетичному небосхилі зійшла й променіє усіма поетичними барвами нова, яскрава зірка – Ліна  Василівна Костенко.

В образі Ліни Костенко учениця 9-А класу ЗОШ № 4 Слободяник Олександра Олегівна

Залишити відповідь