Перегляд фільму – американської драми «Шістнадцятирічна мама»

22 квітня у читальній залі Виноградівської  центральної районної бібліотеки  відбувся перегляд  фільму – американської драми «Шістнадцятирічна мама». Показ фільму проводився в рамках проекту «Майбутнє варто планувати» , який  бібліотека реалізує спільно з Б/Ф «Центр громадських ініціатив»(м. Перечин) у рамках програми  «Здоров’я жінок України».

   Даний фільм про дівчину-підлітка по імені Джессі, якій доводиться відкласти в сторону всі свої мрії, як тільки вона дізнається, чим їй доведеться пожертвувати заради себе, родини і своєї майбутньої дитини. Її мати, Донна, приймає рішення не ламати життя дочки, тому вся сім’я переїжджає в інше місто, щоб почати нове життя…

    Демонструвалися короткі соціальні відео-ролики щодо питань планування майбутньої сім’ї та репродуктивного здоров’я. Всі присутні отримали роздатковий матеріал , виготовлений в рамках проекту «Майбутнє варто планувати»,  а також мали можливість ознайомитись  з матеріалами книжково – ілюстрованої  виставки.

    По завершенню  перегляду фільму  присутні  продовжили обговорення фільму за участю  молодого психолога Івана Вікторовича Конет.  Молоді люди активно обмінювалися враженнями  від фільму, відповідали на питання психолога та задавали йому запитання . Змістовно проведений у бібліотеці  час,  в майбутньому допоможе молодим людям  зробити правильний життєвий вибір. 

    Перегляд фільму проходив в теплій, дружній атмосфері,  з попкорном та солодощами .

Залишити відповідь