Заняття школи обміну досвідом роботи на базі бібліотеки-філії с.Пийтерфолво

  З метою підвищення кваліфікації бібліотечних працівників Виноградівської централізованої бібліотечної системи вже традиційним стало проведення занять школи обміну досвідом роботи на базі кращих бібліотек-філій.  26 травня ц.р. проведено чергове  заняття школи обміну досвідом роботи на базі бібліотеки-філії с.Пийтерфолво на яке були запрошені працівники бібліотек що обслуговують угорськомовне населення. Завідуючі бібліотеками-філіями сіл: Шаланки, Вербовець, Нове Село, Вілок, Ботар, Тисобокень, Дюла зібралися в естетично привабливому, оновленому після капітального ремонту приміщенні бібліотеки де створено гарні умови для обслуговування користувачів. Відкрила школу директор Виноградівської РЦБС Вашкеба К.Г. Завідуюча книгозбірнею Пологі Агнета поділилася досвідом роботи продемонструвавши презентацію «Напрацювання і досягнення бібліотеки за два роки». Запрошені голова села Пийтерфолво Товт Валентин Валентинович  та бібліотекар  загальноосвітньої ЗОШ І-ІІІ ступенів розповіли про спільні напрацювання та поділилися досвідом тісної співпраці з бібліотекою.  Під час перерви учасники мали можливість взяти участь в комунікативно психологічній грі «Ми різні, ми рівні», яку підготувала провідний методист ЦРБ Хромей М.Ф.

Надзвичайно повчальною і корисною для працівників бібліотек  стала презентація «Бібліотека яка  об’єднує» підготовлена завідувачкою бібліотеки–філії с.Пийтерфолво Пологі А.Г.   Минулого року вона, як переможець грантового проекту, місяць стажувалась в Угорщині  а саме  у Парламентській бібліотеці.

 В формі пошуково-апробаційної гри по колу «Я маю ідею», яку провела директор Виноградівської РЦБС Вашкеба К.Г.,  учасники мали змогу обмінятися враженнями від почутого і побаченого, а також поділитися новими ідеями і планами на майбутнє.

Залишити відповідь