Перемога ГО «Спілка угорських бібліотекарів Закарпаття» у конкурсі малих грантів «Підтримка місцевих ОГС для здійснення демократичних змін

27-28 серпня 2015 р. в м. Перечин пройшов установчий семінар для організацій переможців конкурсу малих грантів «Підтримка місцевих ОГС та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні», під час якого відбулося підписання угод.

Установчий семінар проходив у рамках проекту “Українська регіональна платформа громадських ініціатив”, що виконує БФ “Центр громадських ініціатив” у партнерстві з ГО “Жіночі перспективи” (м. Львів) за фінансової підтримки Европейської Комісії в Україні. Переможцями конкурсу стали 9 НУО з Чернівецької, Закарпатської та Івано-Франківської областей з якими під час семінару було підписано угоди про надання благодійного гранту.   Переможцями грантового проекту стала ГО “Спілка угорських бібліотекарів Закарпаття” зокрема  бібліотеки Виноградівського і Берегівського районів з проектом «Разом з громадою – заради громади» .  Мета проекту – надати неупереджену та незалежну від партійної діяльності та адмін-ресурсу інформацію про особливості виборчої кампанії до органів місцевого самоврядування, про завдання і результати адміністративно – територіальної реформи в Україні створивши широку об’єднавчу платформу усіх організацій громадянського суспільства, що займаються просвітництвом та моніторингом впровадження адміністративно-територіальної реформи, виборчим процесом. Проект реалізовуватиметься з1  вересня по 31 грудня. Хід реалізації проекту висвітлюватиметься у друкованих і  електронних ЗМІ. 

Залишити відповідь