Районний семінар-практикум на тему «Традиції + інновації = сучасна бібліотека

16 вересня в читальній залі Виноградівської ЦРБ відбувся районний семінар-практикум на тему «Традиції + інновації = сучасна бібліотека.

На навчання зібралися всі бібліотечні працівники системи. Відкрила семінар директор РЦБС Вашкеба К.Г. Перед присутніми з консультацією «Традиційна масова робота з елементами NEW» виступила провідний методист ЦРБ Роспопа С.В. Яка в своєму виступі поєднала традиційні форми масової роботи з використанням новітніх ідей та технологій.

 Адміністрування та контент-менеджмент бібліотечних блогів розпочався з невеличкої презентації представленої  провідним методистом  ЦРБ Хромей М.Ф. , після якої відбулася флеш-сесія  «Допомога залу», або в чому феномен бібліотечного блогера». Флеш-сесія має загальні моменти з “мозковим штурмом”: отримати якнайбільше задумів. Але якщо мета “штурму” – допомогти учасникам “розкувати” свідомість і підсвідомість, стимулювати уяву, щоб отримати оригінальні ідеї, то мета флеш-сесії – це можливість поширення свого, особистого досвіду. Саме власним поглядом на блоги своїх колег ділилися бібліотечні блогери району.

На тему «Інформування користувачів через мережу Інтернет» консультувала присутніх    зав. Інтернет центром ЦРБ Марушка М.В. розповідаючи про можливості використання Інтернетув бібліотечній роботі  паралельно ділячись власним досвідом інформування користувачів через електронну підписку.

  Після демонстрації слайдової презентації «Обслуговування користувачів у бібліотеках: складові успіху» зведений аналіз анкетування користувачів Виноградівської РЦБС, в рамках обласного соціологічного дослідження  провідний методист ЦРБ  Хромей М.Ф провела практичне заняття поділивши присутніх на групи і давши їм можливість самостійно зробити аналіз заповнених анкет.

В ході семінару також обговорювались різні нагальні виробничі питання, колеги поділилися своїми ідеями і планами, обмінялися інформацією та досвідом роботи. Підводились підсумки. Про те, що семінар-практикум  був вдалим і корисним, свідчать позитивні відгуки учасників та їх натхненнені обличчя

Залишити відповідь