Тренінг для суспільно-активної молоді м.Берегово, сіл Бене, Шом, Запсонь в рамках реалізації проекту “Разом з громадою – заради громади»

23 вересня 2015 року у читальній залі Берегівської  центральної районної бібліотеки відбувся  тренінг для суспільно активної молоді  м.Берегово, сіл Бене, Шом, Запсонь в рамках реалізації проекту “Разом з громадою – заради громади». Проект реалізовується   внаслідок перемоги ГО «Спілка угорських бібліотекарів Закарпаття» у  конкурсі малих грантів  «Підтримка місцевих ОГС для здійснення демократичних змін в Україні» у рамках проекту “Українська регіональна платформа громадських ініціатив”, що виконує БФ “Центр громадських ініціатив” у партнерстві з ГО “Жіночі перспективи” (м. Львів) за фінансової підтримки Европейської Комісії в Україні.  Голова ГО»Асоціація угорських бібліотекарів Закарпаття» Варга Е.І.  ознайомила присутню молодь про грантові засади проекту, який реалізовуватиметься у територіальних громадах  Виноградівського і Берегівського районів. Керівник проекту – заступник голови ГО» «Спілка угорських бібліотекарів Закарпаття», директор Виноградівської РЦБС Вашкеба К.Г.

    Тренер проекту, адвокат Нечаєв В.В.   ознайомив  учасників тренінгу із  найголовнішими нововведеннями до  Закону України “Про місцеві вибори”, прийнятий Верховною Радою України  у вересні 2015 року, дав відповіді на запитання учасників тренінгу. Юнаки і юнки отримали повноцінну інформацію про нововведення до  виборчого законодавство і вони в змозі надавати об’єктивну інформацію про нововведення до Закону »Про місцеві вибори» серед однолітків.

    Свої зауваження і побажання учасники  змогли висловити  у розробленій  анкеті.

http://bereg-rda.gov.ua/news/navchalnyj-treninh-schodo-proektu-razom-z-hromadoyu-zarady-hromady/#more-19568

Залишити відповідь