Пізнавально-оглядова екскурсія «У світі книги чарівної»

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей  народів, звичаїв і традицій.

Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає  залучати  до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній  смак і самостійність суджень дітей. У зв’язку з цим сектор угорської літератури ЦРБ приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у маленьких користувачів щоденної потреби в читанні книг, роботі з ними.

Саме з цією метою 8 – 9 жовтня у Виноградівській районній бібліотеці сектором угорської літератури було організовано  пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «У світі книги чарівної». До  бібліотеки завітали учні 1- х класів Виноградівської ЗОШ №3. ім.Ж.Перені разом зі своїми вчителями та шкільним бібліотекарем. Екскурсію провела бібліотекар сектору угорської літератури Меланчук Габріелла, яка ознайомила дітей із відділами районної бібліотеки, провівши захоплюючу мандрівку книжковими та тематичними виставками.  Також бібліотекар познайомила дітей з правилами користування книгою та бібліотекою, розповіла їм про абетковий та систематичний каталог, ознайомила з тематичними  полицями дитячого фонду, а також учні познайомилися із новою дитячою літературою, яка надійшла з Угорщини завдяки двом міжнародним грантовим програмам «Марої» та «NKA».

Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і стати нашим читачем. Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від наших маленьких користувачів.

Залишити відповідь