Виставка-конкурс «Великодня писанка» – бібліотека-філія вул. Першотравнева

Писанка – неповторний витвір народного мистецтва, символ весняного відродження природи, добра, щастя. Виготовлення писанок пов’язується з дохристиянським народним звичаєм зустрічі весни, з пробудженням  землі, з початком сільськогосподарських робіт та з Великоднем. 

З метою залучення школярів до системи культурних і духовних цінностей, історичної спадщини українського народу та традицій національної культури, у бібліотеці-філії вул. Першотравнева 6 травня було проведено виставку-конкурс художніх виробів «Українська писанка». На розгляд журі кожен учасник виставки-конкурсу представив виготовлені власноруч зразки писанок, які естетично були оформлені у вигляді композиції.  Журі оцінювало роботи учасників у двох номінаціях «Великодній кошик» та «Пасхальна писанка».

На конкурсі було представлено писанки, які відповідали усім вимогам і традиціям українського писанкарства, так і абсолютно оригінальні писанки, розфарбовані звичайнісіньким лаком для нігтів, оздоблені бісером, квілінгом та у стилі декупж.

Всі учасники були нагороджені невеликими подарунками.

Залишити відповідь