Вулична інформаційно-просвітницька акція «Стати Європою – щоб бути Україною»

Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцненні України як європейської держави причетної до традицій і цінностей Європи.

22 травня проведено вуличну інформаційно-просвітницьку акцію «Стати Європою – щоб бути Україною» організована Пунктом європейської інформації Виноградівської центральної районної бібліотеки в рамках проекту Української бібліотечної Асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»). 

Розпочалося святкування  флеш-мобом «Україна – це Європа». Впродовж дня на площі діяла інформаційна зона «Все про Європу»,  книжково-ілюстративні виставки «RE-ФОРМУЮСЬ ЄВРОПЕЙЦЕМ», «Казкова Європа». Гості свята мали можливість отримати інформаційні матеріали про європейські цінності, Європейську Спільноту та процес євроінтеграції, європейські освітні програми, а також визначити переможця конкурсу малюнку “Європа очима дітей”  і стати учасником експрес-голосування «Я поділяю європейські цінності» поставивши відбиток долоні на полотні . Молодь охоче брала участь в іграх та вікторина на європейську тематику. Прихильникам мистецтва пропонувалися майстер-класи.  Крім того, кожен охочий міг відчути європейську атмосферу, намалювавши за допомогою волонтерів на руці чи обличчі традиційні європейські символи.

Проведення акції стало яскравою сторінкою у святкуванні Дня Європи у нашому місті.

Залишити відповідь