День молоді

 26 червня  спільними зусиллями депутатів Виноградівської міської ради, представників громадських організацій і спортивних товариств, активістів і меценатів, бібліотечних працівників міста на центральній площі міста проводився День молоді.

Недільний день 26 червня 2016 р. з ранку і до пізньої ночі був насиченим і видовищним: відкритий обласний турнір зі стрітболу «Кубок міста Виноградів», який має призовий фонд (І місце – 1500 грн.; ІІ – 1000 грн.; ІІІ- 500 грн.), благодійна ярмарка на підтримку хворих дітей (Рух підтримки Закарпатських військових-Виноградів), благодійна акція «Фото патріота», фотовиставка, пленер молодих художників і народних умільців та їхні майстер-класи, парад вишиванок, футбольний фрістайл, водний футбол, жим на турніку та брусах, показові виступи дзюдоїстів, показові виступи дзюдо, кунг-фу, студії здоров’я, караоке. Для малечі — свято безкоштовного морозива та безкоштовні атракціони.

 В рамках святкування  працівниками  районної бібліотеки оформлена розгорнута книжково- ілюстративна виставка патріотичної тематики

«Можна все на світі вибирати сину, вибрати не можна тільки Батьківщину», проводився збір книг у рамках Всеукраїнської акції »Бібліотека українського воїна», а також  благодійний книжковий аукціон »Книга за життя»  а кошти від продажу книг були передані «Руху підтримки  Закарпатських військових-Виноградів» на лікування хворих дітей.  Для малечі працівники районної дитячої бібліотеки  організували  казковий майданчик  де  поряд із переглядом  нових книг малеча могла взяти участь у майстер  – класах, іграх, конкурсах, квестах.

міська бібліотека–філія  організувала  виставку-інсталяцію «Читай про себе! Молодіжний формат ХХI століття». На виставці було представлено літературу для молоді різних жанрів, поради щодо читання книг: «Запитуй в цікавих для  тебе людей, що вони читають», «Вибираючи книгу, прочитай анотацію.  Обкладинка – не показник для тебе.», «Якщо книга сподобалася , дізнайся – може в її автора є ще цікаві книжки.», «Якщо тобі сумно-почитай веселу книгу!», «Читай тексти  різних жанрів!», «Читай будь-де і будь-коли!».

Під вечір – концерт молодих виконавців у рамках місцевого проекту «Прояви себе», фаєр-шоу, а також екстремальна розвага: змагання з дрег-рейсінгу.

 Було весело, цікаво, масово і креативно. 

Залишити відповідь