Перегляд документального фільму “ГОЛОСУЙТЕ ЗА МЕНЕ, БУДЬ ЛАСКА!” в рамках проекту Docudays UA

5 серпня відбулося наступне засідання кіноклубу «Правовий орієнтир» при Виноградівській ЦРБ в рамках проекту Docudays UA.

Учні мали можливість переглянути  документальний фільм “ГОЛОСУЙТЕ ЗА МЕНЕ, БУДЬ ЛАСКА!” (китайського режисера Вейджун  Чен). Цей фільм –  спроба дати відповідь на запитання «Що таке демократія?» очима дітей, які беруть участь у шкільній передвиборчій кампанії. Троє головних героїв беруться до справи, використовуючи різноманітні методи: складання стратегії виборчої кампанії, спонукання та передвиборчі обіцянки. Це історія експерименту виборів старости класу, під час яких діти вперше стикаються з демократичними принципами.

Перед початком модератор кіноклубу Марушка М.В. проінформувала учасників що таке «демократія» та як це поняття торкається прав людини?

Традиційно, після перегляду фільму учасники ділилися своїми враженнями та розумінням головної ідеї фільму. Звичайно, було дуже багато порівнянь з нинішньою ситуацією в школах України. Також кожен зміг висловитись, які він бачить шляхи до розірвання тандему вмілої маніпуляції людьми та їх довірливості та необхідність впровадження елементів врядування в школі.

Залишити відповідь