Навчальний тур “Сучасні методи та інструменти взаємодії організацій громадського суспільства та органів влади і місцевого самоврядування»

Протягом цього тижня ( 18 – 21 жовтня)  на Закарпатті перебувало 16 громадських активістів з Чернігівської, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Кіровоградської, Рівненської, Львівської, Івано-Франківської  областей у рамках навчального туру до Закарпатської області на тему «Сучасні методи та інструменти взаємодії організацій громадського суспільства та органів влади і місцевого самоврядування» у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив».

Метою навчального туру є:

  • ознайомлення з ОГС Закарпаття, напрямками їх роботи та досягненнями;
  • представлення широкого спектру успішних заходів та ініціатив, що реалізуються організаціями громадянського суспільства та ініціативними групами у співпраці з органами місцевого самоврядування;
  • обмін ідеями та презентація власних досягнень;
  • створення  можливості розбудови партнерських зв’язків та старту нових спільних проектів.

19 жовтня учасники  навчального туру завітали до Виноградівської центральної районної бібліотеки де ознайомились із  роботою бібліотек по наданню різноманітних послуг членам громади.  Директор ВРЦБС, заступник голови «Спілки угорських бібліотекарів Закарпаття» Вашкеба К.Г. презентувала досвід роботи на тему» «Проектна діяльність  бібліотек і громадських організацій як чинник побудови громадянського суспільства». Проектною діяльністю бібліотеки займаються з 2006 року тому  презентація була обємною і змістовною. Більш детально директор  зупинилась на реалізації проекту «Разом з громадою- заради громади» який «Спілка угорських бібліотекарів « реалізовувала з вересня по грудень 2015 року у 8 -ми населених пунктах Виноградівського і Берегівського районів в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив»за фінансової підтримки Європейського Союзу.  Зараз оголошений  другий  конкурс малих грантів «Підтримка місцевих ОГС та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні» в рамках  проекту  «Українська регіональна платформа громадських ініціатив». Термін подачі заявок – 20 листопада 2016 року.

Залишити відповідь