Сільським громадам – належний рівень правової допомоги

10 лютого в читальній залі Виноградівської центральної районної бібліотеки відбулася Skype конференція бібліотекарів Виноградівщини та Кіровоградщини.

Підставою для подібних інновацій у бібліотечній структурі став нещодавно виграний конкурс з проектом «Сільським громадам – належний рівень правової допомоги». Саме в його рамках ГО «Спілка угорських бібліотекарів Закарпаття» та Олександрійський гендерний інформаційний центр Кіровоградської області стали партнерами.

Власне, учасники Skype конференції в он-лайн режимі познайомились та представили загалу проект, його мету, хід виконання та очікувані результати.

Свою ідею «Прозорої влади Виноградівщини» репрезентував адвокат Валерій Нечаєв, який згідно проекту, в складі мобільно-консультативної групи надаватиме правові консультації населенню.

Як зауважила керівник проекту Катерина Вашкеба, директор Виноградівської ЦБС, в рамках проекту на базі бібліотек будуть створені Центри доступної та безоплатної правової допомоги найбільш незахищеним і соціально-вразливим категоріям населення району. Завдяки виїзній мобільно-консультативній групі люди матимуть можливість на місці отримати первинну правову допомогу, при можливості й вторинну. Також жителів громад інформуватимуть про нові законодавчі документи державних органів влади у т.ч органів місцевого самоврядування для захисту своїх законних прав та інтересів…

Більш детально: Виноградівські Вогні

Залишити відповідь