«Угочанська лоза» 2018

5-6 травня 2018 року Виноградів вчергове запросив на фестиваль вина «Угочанська лоза». Представлення культури, гастрономії та народних ремесел краю. Тож, вже традиційно, в рамках фестивалю працівниками бібліотечної системи району було організовано роботу “БІБЛІОМІСТЕЧКА”. 
У яскравому й оригінальному вбранні улюблених героїв 
активні користувачі бібліотек відкрили фестиваль крокуючи центральною частиною міста, запрошуючи відвідати бібліомістечко. 
Маршрут розваг ерудованого дозвілля, бібліотекарі Виноградівської ЦБС, розпочали творчою майстерне «Бібліорозмай». А далі: ігровий майданчик «АВС», літературна драбина «Feshion-вірш», зона передбачень «Бібліо-фантазії», вікторини, конкурси, майстер-класи, фейс-арт, подарунки, усмішки та гарний настрій… все що вмістилось на території бібліотечного містечка.
Окрім того увагу відвідувачів, як маленьких так і дорослих, привернула інформаційно-просвітницька зона з книжково-ілюстравних виставок: «Виноград. Вино. Виноградів», «З казкою відкриваємо світ», «Дегустація літературних новинок», виставка-сюрприз «Кіт у мішку» та літературна кав’ярня «Книга з ароматом кави».
«Креативний розмай дитячої творчості» відтворив умілі ручки найменших читачів бібліотек району.
«Книжкове бістро» смачно заполонило стравами улюблених літературних героїв: «Мед Віні-Пуха», «Варення Карлсона», «Колобок», «Вареники від тещі», «Млинці по мумі-трольськи», «Царівна-жаба», «Борщ від Мотрі», «Молочні ріки, кисільні береги», «Пиріжки для бабусі», «Мандруюча ковбаса», «Молодильні яблука»…
Впродовж дня «Бібліомістечко» приймало гостей. Розважливі ігри, ерудовані вікторини, добрий гумор, привітні обличчя бібліотечних працівників стали запорукою успіху креативного відпочинку, як для діток, так і для батьків.
Підсумком творчого дня працівників Виноградівської ЦБС стала почесна відзнака «За найкращий двір» від голови Закарпатської ОДА Москаля Г.Г. та голови Закарпатської обласної ради Рівіс М.М. Голова Виноградівської РДА Русанюк М.М. подякував всім за роботу та висловив сподівання на подальшу співпрацю.

Автоматический альтернативный текст отсутствует.

На данном изображении может находиться: 1 человек, дерево и на улице
На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят и на улице
На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, люди едят и стол
На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят, дерево и на улице

Залишити відповідь