День Гідності та Свободи

В ці дні ми знову і знову згадуємо тих, хто підняв стяг боротьби за нашу свободу під час Революції Гідності. Так, 21 листопада у читальній залі Виноградівської центральної районної бібліотеки проведено тематичний вечір «Революція гідності – охрещена кров’ю». Короткий історичний екскурс про події зими 2014 року, про загибель Героїв, ім’я котрим Небесна Сотня, про трансформацію Революції Гідності у визвольну війну проти російського окупанта – розпочали ведучі вечору Буря К. та Марушка А. 
До уваги присутніх було продемонстровано відеосюжети про Єромайдан. Зворушливо і проникливо звучали вірші про Героїв Небесної Сотні, про тих, хто два роки назад вийшов на Майдан, щоб відстояти свободу і гідність українців. 
До учасників заходу звернулися начальник відділу культури Виноградівської РДА – В.С.Югас та учасник Євромайдану Лісіцкі М.Ю. Вони закликали молодь підтримувати дух патріотизму, боротися за нацональну ідею та ніколи не забути тих, хто віддав своє життя у цій боротьбі.
Світло лампадок падало на фотосвітлини Небесної Сотні, звучали мелодії, які тримали розстріляне Небо Майдану, бо в кожній пісні душа українських патріотів. Присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які загинули за світле майбутнє, хвилиною мовчання.

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди сидят и в помещении


На данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и в помещении
На данном изображении может находиться: 2 человека, экран и в помещении
На данном изображении может находиться: 3 человека, в помещении
На данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещении

Залишити відповідь