Майстер-клас по-американськи або Marvin Campbell у Виноградівській ЦРБ

Креативний відголос заокеанських друзів мав місце бути 14 серпня в читальній залі Виноградівської районної бібліотеки.

Група виноградівчан, зазвичай яка збирається за для вивчення та вдосконалення англійської мови мала можливість почути англійську з вуст Марвіна Кемпбелла (Marvin Campbell).

Майстер-клас по-американськи подарував гарний настрій зануривши в дитинство, як зізнались відвідувачі, адже поробки з картону дозволили вирізати, клеїти, малювати… та найголовніше – об’єднатись у забаві, що на закінчення робочого дня додала  живильної енергії. Саме так запланована 8-ми годинна акція перетворилась у півторагодинний експромт вмістивши в собі знайомство з громадянином США, який щиро любить Україну, аж до такої міри, що у власному домі, в Ньютоні створив музей української культури, історії та традицій.

Експонований картонний лелека став «частиною бібліотечного фонду», а  новостворені птахи (ворони), знаряддя праці та подарункові рюкзаки – набули своїх власників.

Марія Сігеті, яка допомагає Мервіну в організації подібних акцій,  люб’язно поділилась довідкою та досвідом співпраці.

Довідково:

Марвін Кемпбелл (Marvin Campbell) – художник та громадський діяч США, співзасновник організації «OPEN Newton Sister City».

З 1991 року співпрацює з українськими державними та недержавними організаціями. За цей час він відвідав Україну близько тридцяти разів і реалізував чисельні проекти для покращення життя наших громадян.

З 2014 року він почав співпрацювати з працівниками освіти Виноградівського  району. Були реалізовані: 5 арт-проектів «Водоплавні птахи України» у якому брали участь велика кількість учнів закладів освіти Виноградівського району; проекти «Батерфляй», «Рейнбов»; створення театральної вистави «Білосніжка та семеро гномів» та інші. Він намалював багато картин про Україну та українців. Популяризував українсько-американські проекти на території США.

Для зміцнення українсько-американських  дружніх відносин Марвін Кемпбелл створив в США музей української культури, історії, традицій.

Залишити відповідь