«Солодкі» квіти для людей поважного віку

Працівники Виноградівської центральної районної бібліотеки дарували квіти людям поважного віку.

По-дитячому наївний, проте власноруч створений подарунок викликав у стареньких масу позитивних емоцій. При зустрічі з бібліотекарем жінки та чоловіки були вражені приємною несподіванкою. А  працівницям було неймовірно відрадно, бо дарувати людям усмішки  просто  на вулицях міста у похмуру  дощану погоду – це певний заряд енергії на цілий день. Особливо, коли цей день вважають Міжнародним днем людей похилого віку.

Довідково:

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 щорічно відзначає цей день. Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року. Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/2004 1 жовтня Україна відзначає і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь…

відділ обслуговування Виноградівської ЦРБ

Залишити відповідь