«Український пріоритет», Світлана Кедик та її «Етимологія щастя»

11 жовтня в читальній залі Виноградівської центральної районної бібліотеки відбулася презентація книги Світлани Кедик «Етимологія щастя».

Представляв видання директор видавництва «Український пріоритет» Володимир Шовкошитний. Володимир Федорович знаний в Україні як письменник, громадський, політичний  та державний діяч, ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС. Не вперше приїжджає до Виноградова з презентацією книжкових новинок видавництва.

У невимушеній атмосфері, сповненій добрих слів, побажань, приємних емоцій авторська зустріч набула ознаки душевної розмови про головне в житті.

Власне, книга «Етимологія щастя» з підназвою «Думки заміжньої жінки», як зазначено в анотації: «Викликає відчуття потіхи та радості. Народжує Бога в душі –  запалює  Любов’ю. У такому стані хочеться жити, радіти життю та дарувати радість іншим. «Етимологія щастя» – літературний посібник для чоловіків  та жінок. Не вчить, а дозволяє відкривати себе один для одного у щемких митях душевного затишку та  духовного піднесення.  Читач буде вражений тонкою жіночою філософією, бо це вільний стиль, вільної жінки у вільному слові  вільної думки. Читається чуттєво, але не занадто (занадтих речей не буває)»

В якості аудиторії були знайомі, друзі, колеги та близькі Світлани – усі ті, хто щиро підтримує її творчий запал.

Книга вийшла накладом у 1 000 примірників за редакції Володимира Шовкошитного, коштом видавництва. Твори доповнені ілюстраціями місцевої письменниці та художниці Валентини Костьо. Над дизайном обкладинки працювала донька Світлани  Кедик – Вікторія (студентка Львівської Національної академії мистецтв).

167 сторінок з імпровізованим штемпелем «духовний інтим»  Ви маєте можливість віднайти на бібліотечних полицях району,  а також книги інших авторів видавництва «Український пріоритет». Це стало можливим завдяки меценату-інкогніто.

«Я тримаю в руках перлину, – зауважив Володимир Шовкошитний,  – і без зайвого пафосу вірю в успіх цієї книги, бо вона того варта…»

Привітала авторку й разом тим колегу, директор Виноградівської ЦБС Катерина Вашкеба побажавши творчої наснаги. «Приємно, що серед нас, бібліотекарів,  є такі люди, які не тільки рекламують книги, а й  продукують їх», – наголосила Катерина Гейзівна.

Сама Світлана Кедик окреслила свою сутність, як завжди скромно. Зробивши акцент на вислові, звертаючись до присутніх: «Я щаслива, бо ви  в мене є.»

Вже найближчим часом книгу можна буде придбати на сайті видавництва «Український пріоритет»

Відділ обслуговування Виноградівської ЦРБ

Залишити відповідь