Літня читальна зала “Книжкові новинки від Українського інституту книги”

Літо – улюблена пора року багатьох книголюбів. Саме влітку під час відпусток та канікул з’являється вільний час, коли можна поринути у світ літератури і почитати цікаві книжки. Цікава книга має всі шанси скрасити день на пляжі або вечір на веранді дачі.

Сьогодні 3 червня жителі та гості міста, перехожі мали можливість ознайомитись з новинками, отриманими від Українського інституту книги за програмою поповнення бібліотечних фондів, що надійшли до Виноградівської публічної бібліотеки.

На виставці презентовано заповідні сторінки вітчизняних письменників, цікаві детективи спекотну фантастику, книги про палке кохання.

Неймовірна кількість чудових книжок на різні смаки – яскравих, пізнавальних, повчальних, детективних, фантастичних, пригодницьких, навчальних і, звісно ж, казкових чекають на своїх читачів у бібліотеці! Серед авторів Василь Шкляр, Люко Дашвар, Макс Кідрук, Ніл Гейман, Крессида Ковел, Стівен Кінг, Террі Пратчетт, Джоджо Мойєс, Софі Кінселла та інші.

Тож, запрошуємо на книжкові смаколики літа. Нові книги – це нові враження, нові позитивні емоції.  Оберіть собі за смаком книгу із спеціальною наліпкою червоного кольору!

Ми пропонуємо Вам кращі книги з літнім настроєм, які зроблять Ваше дозвілля не тільки приємним, але змістовним і корисним.

Якщо вас зацікавила якась із книг – завітайте до Виноградівської публічної бібліотеки, а також щочетверга у літню читальну залу і ви будете мати нагоду отримати задоволення від прочитання нових книг. Ми чекаємо вас!

Запрошуємо на новинки від Українського інституту книги!

Залишити відповідь