Літня читальна зала

Літо – це найкраща пора, коли є чудова нагода поринути у світ літератури, познайомитися з творчістю нових письменників,та отримати насолоду від читання. Літо для бібліотек – це пора творчості, фантазії, активізації усіх форм  індивідуальної та масової роботи з читачами, можливість ближче пізнати їх. Адже у сезон літніх канікул, масових відпусток бібліотеки стають активною складовою вільного часу. Дозвілля в бібліотеках влітку приваблює молодь, пенсіонерів, мешканців та гостей міста, відпочиваючих своєю не регламентованістю і добровільністю вибору його різних форм, демократичністю, емоційною забарвленістю, можливістю поєднувати в ньому соціальну та інтелектуальну діяльність, творчу, просвітницьку.

Зробити відпочинок користувачів активним, пізнавальним, пам’ятним, наповненим яскравими враженнями і гарним настроєм ставлять за мету Виноградівська публічна бібліотека. Недарма літня читальна зала – одна з улюблених у користувачів бібліотеки.

Липень – екватор літа. Тож давайте зустрінемо його гарним настроєм, чарівними посмішками та улюбленими книжками!!!

 Що ж саме сьогодні запропонувала бібліотека відвідувачам літньої читальної зали для їх соціально культурної інтеграції й особистісної самореалізації? Одразу можна зазначити, що це безліч пропозицій. Пропонуємо вашій увазі лише частинку цього різнобарв’я. Підбірка книжок для літнього читання «Що читати літо – 2021! Літнє читання для серця і розуму».Усі бажаючі мали змогу ознайомитись з новими надходженнями до бібліотеки від Українського інституту книги, поділитись враженнями про улюблені книги та просто почитати книги на свіжому повітрі.

 Обрати найцікавіші книжки для літнього читання вам допоможуть укладені спеціально для цього рекомендаційні списки літератури: “Що читати влітку”. Кожного тижня бібліотекарі ретельно їх опрацьовують, додаючи до переліків найяскравіші новинки, що вийшли з друку і потрапили на бібліотечні полиці протягом останнього часу.

Не дивно, що майданчик заряджав позитивом, адже новинки, які пропонувала бібліотека вражають, а самі відвідувачі задоволені від вибраних книжок.

Запрошуємо всіх виноградівців та гостей міста почитати на свіжому повітрі. Долучитися до учасників літньої читальної зали можна щочетверга об 11 годині за київським часом.  Чекаємо на Вас!!!

Залишити відповідь