День зустрічі з книгою “Теплом своїм зігрій людину” (до дня вшанування людей похилого віку)

Люди похилого віку –
Мудрості стигла пора,
Спогадів митті без ліку,
Роки по вінця добра.

Олег Стаднік

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. Багато щирих, ніжних слів у цей день почули  досвідчені, мудрі, добрі бабусі та дідусі. Звучали зворушливі рядки української лірики про людську осінь, яка як і природа, буває різною.

Осінь життя. В похилому віці прийнято підводити підсумки прожитому. Але життя не закінчилося, кожен день приносить все нові й нові враження. Похилі люди – це теж мешканці планети Земля, це повноправні громадяни своєї країни.

Виноградівська публічна бібліотека для своїх літніх читачів запропонувала день зустрічі з книгою “Теплом своїм зігрій людину”. Бібліотекарі Вовканич Л.С. та Бідзіля О.Г відвідали людей похилого віку вдома, принесли їм книги та періодичні видання, запропонувала тематичні підбірки новинок.

Захід був спрямований на те, щоб не тільки вшанувати людей поважного віку, а і у юних користувачів бібліотеки виховувати людяність, милосердя, співчуття, прищеплювати навички правильного ставлення до старших, батьків, виявляти піклування про слабших. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої  частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Наше старше покоління – золотий фонд, скарбниця досвіду та знань, і, можливо, той скарб, що шукає і не може знайти Україна, щоб стати заможною та щасливою.

Залишити відповідь