День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Напередодні Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні у Виноградівській центральній публічній бібліотеці було проведено кінопоказ документального фільму “Небесна сотня. Зима, що нас змінила”.
Присутні переглянули унікальні кадри життя Майдану, відзняті професійними кінематографістами, які в найстрашніші дні опинились у гущі подій, почули розповіді очевидців про те, що привело їх на Майдан, чого вони прагнули і що відчули в перші хвилини, коли побачили кров своїх побратимів.
Фільм “Небесна сотня. Зима, що нас змінила” – це історія про тих, хто загинув за свободу і за власну державу. Досі невідомо скільки людей насправді входить до небесної сотні … Це не тільки ті, кого вбили в центрі української столиці в кінці лютого. Це також і всі ті, хто виступив проти режиму в різних куточках країни, а потім пропав без вісті, чи був замордований з самого початку Євромайдану. Про них у фільмі згадували очевидці тих подій, їхні учасники, та родичі загиблих.
По завершенню відеоперегляду присутні переглянули книжково-ілюстративну виставку «Шляхом гідності і свободи» та вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих.

Залишити відповідь