Тиха акція «Ангели пам’яті»

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. Їх вшановує Україна. Їхній приклад має зупинити й тих, хто нині розпалює вже нове, інше протистояння. Пройшло вісім років від трагічних подій на Майдані.
Сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули активісти Майдану Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Того ж дня в лісі під Києвом було знайдено тіло зі слідами тортур активіста Юрія Вербицького. До 18 лютого 2014 року вже налічувалось 9 загиблих. З 18 по 21 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 84 герої, після 21 лютого – ще 18.
На згадку про загиблих та з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні Виноградівська публічна бібліотека долучилася до Тихої акції «Ангели пам’яті». Ці ангелики, як образ Небесної Сотні. Символічно ці ангели були прикріплені на дереві у центрі міста і створили алею пам’яті.
Не будьмо байдужими! Не забуваймо тих, хто не пошкодував життя заради нашого майбутнього! Спасибі всім, хто відстоював Майдан, за яскравий приклад мужності, сили духу, чесності і патріотизму!
Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв «Небесної Сотні» у наших серцях.

Залишити відповідь