Майстер-клас «Денний макіяж і моделювання обличчя»

21 квітня на базі Виноградівської центральної публічної бібліотеки було проведено майстер-клас «Денний макіяж і моделювання обличчя», який проводила п. Оксана – волонтерка з числа ВПО. Даний захід було проведено для дівчат та жінок з когорти внутрішньо переміщених осіб. Учасники майстер-класу побачили, як виконується кремова корекція обличчя та створюється щоденний макіяж також мали можливість поспілкувались з фахівцем обраної професії.
Метою даного майстер-класу було: вчити дотримуватись певних норм, щодо зовнішнього вигляду щоденно, навчати любити себе, побачити та відчути на собі, яким має бути макіяж та основне, відвести увагу від подій, які на даний час проходять в Україні.
Поки матусі знайомилися з технікою щоденного макіяжу тим часом їх дітки весело та цікаво проводили час. З дітками в ігровій формі було проведено знайомство, адже вони між собою були не знайомі. Після знайомства з ними було проведено кілька терапевтичних технік, які сприяють зниженню стресу й апатії. На завершення заходу для учасників було проведеного перегляд фільму.
І дітям й батькам такий захід дуже сподобався, тому плануємо повторити його знову найближчим часом. Було цікаво, продуктивно та корисно!

Залишити відповідь