Арт-терапія у «ВільноХаб» за програмою «Мріємо та діємо» з дітками з числа ВПО

02 червня в рамках реалізації ініціативи ВільноХаб на базі Виноградівської центральної публічної бібліотеки проведено чергове заняття із дітками з числа внутрішньо- переміщених осіб, які на даний час проживають в місті Виноградів через російсько-українську війну. Пані Оксана , волонтерка проекту, чергове заняття провела з використанням арт-терапії. Арт-терапія це простий і ефективний спосіб психологічної допомоги заснованої на творчості і грі. Терапія малюнком допомагає дитині висловити свої думки і почуття у малюнку , сприяє невербальному спілкуванню, зняття стресу. У процесі роботи помітно як емоція, пов’язана наприклад з острахом, через створення ряду «страшних» малюнків слабшає і емоційний стан змінює свою спрямованість.
Особливою популярністю серед діток користується ляльковий театр де дітки готуються до показу українську народну казку «Пан Коцький» .
Такі заняття створюють позитивний емоційний настрій, сприяють творчому самовираженню, розвитку уяви, естетичного досвіду, знижує стомлення, негативні емоційні стани та їх прояви .
Довідка: Ініціатива «ВільноХаб» створена у відповідь на виклики сьогодення програмою «Мріємо та діємо», що впроваджується в Україні Радою наукових досліджень та обмінів (IREX) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь