Магічний квіз «Всесвіт Гаррі Поттера». ВільноХаб

Ігри вдосконалюють грамотність, навчання, практичні і пізнавальні навички. Вони мотивують людину в будь-якому віці опановувати нові навички. Ігри і книги мають багато спільного. У свою чергу, багато книг написані для і про ігри, гравців та гру. Щоб привернути увагу та виявити інтерес до читання, розбавити буденне життя дітей від сучасних подій та згадати про актуальні фільми сьогодення серед учнівської молоді на базі Виноградівської ЦПБ проведено магічний квіз «Всесвіт Гаррі Поттера». Адже діти по всьому світі і в Україні читають книжки про Гаррі. Щороку в різних куточках планети влаштовують спільні перегляди всіх частин фільмів про чаклунський світ, що створила Джоан Роулінг. А літературознавці пишуть сотні, якщо не тисячі наукових робіт, про те, як “Гаррі Поттер” змінив дитячу та підліткову літературу.
Ми не лишаємося осторонь, і підготували для учнівської молоді квіз, який складався з чотирьох раундів:
1 Запитання по серіям книг “Гаррі Поттер”;
2. Запитання по першій частині книги;
3. Запитання по кадрам з серії фільмів “Гаррі Поттер”;
4. Запитання-відповіді по всім частинам книг “Гаррі Поттер”
На завершення заходу активні учасники отрмали заохочувальні призи.
Якщо ти досі не прочитав про Гаррі Поттера та школу магії, не знаєш, як приручити дракона, не бував у Театрі невидимих дітей і думаєш, що шкарпетки можна знайти на тому самому місці, де ти їх залишив – мерщій приходь Виноградівської центральної публічної бібліотеки!
Захід проведено в рамках реалізації проєкту ВільноХаб, під керівництвом координатора проекту п.Мар’яни.
Додатково: «Гаррі Поттер» (англ. Harry Potter) — серія з семи фантастичних романів англійської письменниці Джоан Роулінг. У книгах розповідається про пригоди юного чарівника Гаррі Поттера і його друзів Герміону Грейнджер і Рона Візлі, які навчаються у Гоґвортській школі чарів і чаклунства. Основний сюжет присвячений боротьбі Гаррі проти темного чаклуна лорда Волдеморта, який намірюється стати безсмертним, повалити чаклунський керівний орган званий Міністерством магії і підкорити всіх чарівників і маґлів (не чарівників).
Основна серія книг:
Гаррі Поттер і філософський камінь — Harry Potter and the Philosopher’s Stone (Вихід англомовної версії — 26 червня 1997; вихід книги українською — 13 квітня 2002; сторінок в англійському виданні — 223; в українському — 319 сторінок. Назва в США — Гаррі Поттер і чарівни́й камінь (камінь чарівника) — Harry Potter and the Sorcerer’s Stone)
Гаррі Поттер і Таємна кімната — Harry Potter and the Chamber of Secrets (2 липня 1998) (251 pages; 351 сторінка)
Гаррі Поттер і в’язень Азкабану — Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (8 липня 1999) (317 pages; 383 сторінки)
Гаррі Поттер і Келих вогню — Harry Potter and the Goblet of Fire (8 липня 2000) (636 pages; 670 сторінок)
Гаррі Поттер і Орден Фенікса — Harry Potter and the Order of the Phoenix (21 червня 2003) (766 pages; 815 сторінок)
Гаррі Поттер і Напівкровний Принц — Harry Potter and the Half-Blood Prince (16 липня 2005) (607 pages; 576 сторінок)
Гаррі Поттер і Смертельні реліквії — Harry Potter and the Deathly Hallows (21 липня 2007; 25 вересня 2007) (607 pages; 640 сторінок)

Залишити відповідь