Майстер-клас аплікація з ниток «Весела медуза». ВільноХаб

21 червня на базі Виноградівської ЦПБ в рамках реалізації проєкту ВільноХаб проведено . Основна мета заходу: розкривати поняття “аплікація”, поглиблювати поняття про гармонійне заповнення площини аркуша паперу елементами зображення; розвивати дрібну моторику руки, творчу продуктивну діяльність, фантазію, образне мислення; виховувати акуратність, стимулювати саморозвиток, творчість та досягнення дитини. Заняття проводилось під керівництвом п.Оксани – волонтер з когорти ВПО.
Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Діти із задоволенням фантазували щодо вибору кольору медузи та стрічок для щупальців медузи. У кожного учасника була по своєму унікальна робота, у деяких учасників була патріотична медуза, а у деяких були розфарбовані очі та рот. Порівнюючи попередні роботи, діти стали зосередженими, самостійними, уважними. Їхні роботи з аплікації набули усвідомленого, осмисленого та цілеспрямованого характеру. Всі завдання, які давалися дітям виконувались швидко і без будь-яких зусиль.

Залишити відповідь