Майстер-клас «Патріотичний браслет». ВільноХаб

В рамках відзначення Дня Конституції України у Виноградівській ЦПБ проведено ряд інформаційних-просвітницьких заходів. Одним з яких був проведений майстер-клас «Патріотичний браслет» для дітей вимушених переселенців. Заняття проводилось під керівництвом п. Катерини – волонтерка з когорти ВПО в рамках реалізації проекту ВільноХаб. Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
Основна мета заходу – формувати почуття патріотизму, любові до свого народу, України; розвивати вміння практично виготовляти обереги; корегувати творче мислення, увагу. Важливо, щоб діти попри воєнний час, продовжували займатися творчістю.
Не менш цікавим та змістовним доповнення до майстер-класу став «Конституційно-правовий квест» під керівництвом п. Оксани – волонтерка з когорти ВПО.
Діти були в захопленні від такого заняття, а головне – результат вдався на славу, адже власноруч зроблена прикраса завжди тренді.
На завершення заходу учасники разом зі своїми батьками мали можливість поласувати смаколиками від місцевої волонтерки п. Надії Зевдій.

Залишити відповідь