Інформаційна лекція «Безпека на дорозі –це безпека життя». ВільноХаб

У літню пору діти проводять на вулиці більшу частину дня. Ще більш охоче батьки будуть відпускати своїх дітей на свіже повітря після адаптації у новому місці та знаючи, що дітки ознайомлені з правилами дорожнього руху. Перш ніж відправляти своїх дітей, в тому числі й підлітків, самостійно гуляти на вулицю, п.Оксана – волонтерка з когорти ВПО ознайомила їх з правила безпеки на дорозі провівши інформаційну лекцію «Безпека на дорозі –це безпека життя».
На відміну від дорослих, діти не достатньо уважні та сконцентровані, щоб завжди бути обачними під час прогулянок. Без нагляду з боку дорослих і належного знання правил дорожнього руху (ПДР) діти можуть наражатися на небезпеку.
Для закріплення матеріалу п.Оксана провела вікторину та продемонструвала відео «Безпека на дорозі».
Коли справа стосується безпеки на дорозі, батьки не повинні йти на компроміс. Необхідно завжди нагадувати і вчити ПДР.
Наразі дуже актуальна тема, так як багато молоді не знайомі з нашою місцевістю і тим самим порушують правила безпеки на дорозі. Незалежно від того, чи ходять вони пішки, їздять на велосипеді, або користуються громадським транспортом, їх слід навчати правилам безпеки на дорогах.
Заняття проводилось в рамках реалізації проекту ВільноХаб. Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь