Година психоемоційного розвантаження «Стресові ситуації та їх вирішення». ВільноХаб

В наш час стрес– це звичне явище, всі ми його часом відчуваємо. Стрес – це реакція організму на подразнення, де подразником є ситуація. Більшість дітей сьогодні перебуває під впливом стресу, оскільки посилюється психічна діяльність дитини у зв’язку з необхідністю засвоєння і переробки великого обсягу інформації (інформаційний стрес). Виникає перенапруження фізіологічних систем організму під впливом емоційних чинників (емоційний стрес).
З метою уникнення стресових станів у дітей, на базі Виноградівської книгозбірні проведено годину психоемоційного розвантаження «Стресові ситуації та їх вирішення». Мета даного заходу- зменшення тривожності та стресу. У ході проведення заходу під керівництвом п. Оксани та Катерини – волонтерок з когорти ВПО проведено інформаційну бесіду «Що таке стрес, як впоратися з ним і зберегти психічне здоров`я». Цікавим і змістовним доповнення до бесіди стало тестування для визначення стійкості до стресу у дитини. Захід завершився цікавим майстер-класом з виготовлення іграшки-антистрес. Її можна використовувати не тільки як іграшку, а й для зміцнення м’язів рук. Розвиває сенсорику, дрібну моторику рук, зміцнює м’язи, вона заспокоює дитину.
Захід пройшов в рамках реалізації проєкту «ВільноХаб». Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.
.

Залишити відповідь